Digital
Smile Design

digital smile design warszawa

Digital Smile Design Warszawa

Cyfrowe projektowanie uśmiechu Warszawa Wola

Cyfrowe projektowanie uśmiechu – Digital Smile Design jest to metoda opracowania indywidualnego uśmiechu pacjenta, stosowana w stomatologii estetycznej. Ta nowatorska technologia stworzona, przez dr. Christiana Coachmanna, pozwala na uzyskanie wymarzonego uzębienia w stosunkowo krótkim czasie. Cyfrowa wizualizacja uśmiechu zawsze będzie identyczna z produktem końcowym. Pozwala to na stworzenie idealnego uśmiechu dla Ciebie. Pokaż światu swoje nowe oblicze przy pomocy DSD.

 

DSD Warszawa

Projektowanie uśmiechu 
Digital Smile Design

Leczenie stomatologiczne DSD rozpoczynamy wykonując serie zdjęć uśmiechu, a następnie całej twarzy. Kolejnym krokiem jest nagranie filmu, dzięki któremu będziemy w stanie wykonać analizę ruchu warg i uzębienia podczas różnej mimiki pacjenta. Następnie tworzona jest wizualizacja docelowego uśmiechu na podstawie wymagań oraz wyobrażeń podanych nam przez przyszłego posiadacza nowego uśmiechu. Po akceptacji prezentowanego modelu przechodzimy do realizacji DSD poprzez przedstawienie planu leczenia stomatologicznego. Uzyskanie idealnego uzębienia jest zależne od ustalonego przez lekarza stomatologa planu i potrzeby samego pacjenta. Po przygotowaniu przez lekarza dentystę tymczasowych modeli (mock-up) pacjent może podjąć decyzję o rozpoczęciu leczenia.

Na ostateczny efekt może składać się praca różnych specjalistów w tym ortodonty, chirurga stomatologicznego, czy protetyka. Dzięki zaplanowaniu całego leczenia metodą DSD pacjent doskonale zna terminy zaplanowanych wizyt i kolejność poszczególnych etapów leczenia stomatologicznego łącznie z jego kosztami.

Dlaczego warto zdecydować się na DSD?

Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest atrakcyjne dla osób mających obiekcję do swojego uzębienia. Ponadto aspektem decydującym za wybraniem metody DSD – Digital Smile Design jest przede wszystkim sam efekt końcowy. Od fazy planowania do finalnego rezultatu będzie to ten sam uśmiech, o którym marzyliście. Dodatkowo metoda DSD pozwala na budowanie zaufania między stomatologiem a pacjentem. To właśnie wizja ostatecznego wyglądu uzębienia pomaga nie tylko pacjentowi spojrzeć inaczej na leczenie stomatologiczne, ale również stomatologa, który ma dokładnie wyznaczoną drogę do celu.

Podsumowując, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu i chcesz coś zmienić, zapraszamy do kontaktu. Jeśli potrzebujesz konkretnej wizji tego jak może w przyszłości wyglądać Twój uśmiech, to cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design) jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, z najbliższych okolic gabinetu,
czyli Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Śródmieście oraz sąsiadujących dzielnic.

Potrzebujesz konsultacji stomatologicznej,
implantologicznej, a może protetycznej?

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami

Call Now Button