Nakładki
ortodontyczne

nakładki ortodontyczne warszawa

Nakładki ortodontyczne Warszawa

Wola, Centrum, Śródmieście

Nakładki ortodontyczne to przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku. Możesz je zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty. Niewidoczne nakładki ortodontyczne wyprostują Twoje zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

W ramach spersonalizowanego planu leczenia stosowane są indywidualne zestawy nakładek. Dzięki nim, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, zęby nie tylko zostaną wyprostowane, ale również skraca się czas leczenia. Za pomocą nakładek DR SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

nakładki ortodontyczne warszawa

Komfort, bezpieczeństwo, estetyka

Potrzebujesz tylko jednej wizyty! Otrzymujesz pełny pakiet nakładek ortodontycznych z instrukcją użytkowania od swojego dentysty. Plan leczenia jest tworzony i sprawdzany przez najwyższej klasy specjalistów, którzy zadbają o Twój uśmiech. Dlatego nakładki ortodontyczne są w pełni bezpieczne. Przeźroczyste nakładki na zęby są dyskretne i pozwalają Ci na szeroki, piękny uśmiech także w trakcie leczenia.

Zapraszamy pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, z najbliższych okolic gabinetu,
czyli Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Śródmieście oraz sąsiadujących dzielnic.

Skuteczność, cena i czas leczenia

Indywidualny plan leczenia pokaże Ci, jak docelowo będą wyglądały Twoje zęby. Tobie pozostaje tylko czekać na efekty. Koszt jest zróżnicowany w zależności od ilości par nakładek ortodontycznych i długości leczenia.
Wiemy ile dla Ciebie znaczy krótki czas leczenia. Zaufaj nam – wszystko zależy od Twojej wady, jednak my zawsze dobieramy najbardziej optymalny plan leczenia.

Sprawdź cennik
naszych usług stomatologicznych

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami