Turystyka stomatologiczna Warszawa

turystyka stomatologiczna warszawa

Turystyka dentystyczna w Warszawie

Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Turystyka stomatologiczna to połączenie leczenia stomatologicznego ze zwiedzaniem. Trend ten zdobywa coraz większą popularność w Europie. Zainteresowanie turystyką dentystyczną w Polsce jest spore z uwagi na fakt, że dla przykładu cena leczenia zębów w Niemczech, czy Wielkiej Brytanii jest dużo wyższa. 

Wykorzystaj swój urlop w Polsce i połącz go z leczeniem stomatologicznym u dentystów z doświadczeniem. Z usług stomatologicznych naszego gabinetu korzystają nie tylko pacjenci z Warszawy, ale również osoby przyjezdne z Anglii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Włoch, Finlandii, Holandii, Belgii, Francji, które docierają tanimi liniami lotniczymi lub samochodem do Warszawy w celach biznesowych, odwiedzają swoje rodziny lub przyjeżdżają tylko w celu leczenia stomatologicznego. Dodatkowo warto zaznaczyć, że wszyscy nasi lekarze stomatolodzy znają biegle język angielski.

Nasz gabinet stomatologiczny wykorzystuje najnowsze technologie i zapewnia kompleksową opiekę dentystyczną. Co więcej dogodna lokalizacja, w centrum Warszawy, umożliwia połączenie zabiegów stomatologicznych ze zwiedzaniem, czy odpoczynkiem w sercu miasta.

Posiadamy najnowszy sprzęt do leczenia i diagnostyki radiologicznej dostępny na miejscu. Dodatkowo zadbamy o to, aby pacjent maksymalnie mógł wykorzystać czas na kompleksowe leczenie stomatologiczne. W szczególności oferujemy leczenie implantologiczne, endodontyczne i chirurgiczne. Jednak nie mniej zajmujemy się leczeniem zachowawczym, przeglądem zębów, konsultacjami, nagłymi przypadkami i pacjentami z bólem zęba.

Oferujemy leczenie stomatologiczne z zakresu endodoncji, implantologii, protetyki, czy stomatologii estetycznej. W naszym gabinecie uzyskasz również pomoc chirurgiczną (podniesienie dna zatoki szczękowej, chirurgiczne usuwanie zębów, czy chirurgia plastyczna tkanek miękkich). Wykonujemy licówki pełnoceramiczne i kompozytowe oraz mosty protetyczne. W celu optymalizacji całego procesu leczniczego prosimy o jak najwcześniejszy kontakt z naszą rejestracją, aby udało się idealnie dopasować dla Państwa terminy.

Dental Travel Warszawa Wola

Leczenie zębów na urlopie w Polsce

Nasz gabinet dentystyczny znajduje się w centrum miasta, na warszawskiej Woli. W pobliżu znajdują się liczne hotele i hostele, gdzie można bez problemu zarezerwować swój pobyt, również przez internet. Ponadto wszystkie części miasta są bardzo dobrze skomunikowane z portami lotniczymi. Poza komunikacją miejską można także skorzystać z usług firm transportowych lub wynająć samochód, co będzie na pewno wygodniejsze i bardziej komfortowe. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji dotyczących noclegów i transportu.

Wynajem samochodów
TopCars24.pl

Wynajem apartamentów
ApartamentyCentrum24.pl

Hotele w Warszawie
IGH.com

Jeżeli jesteś na wakacjach w Polsce i szukasz pomocy stomatologa w Warszawie,
umów się na wizytę lub odwiedź nasz gabinet stomatologiczny
TD Studio Warszawa Wola.

Potrzebujesz konsultacji stomatologicznej,
implantologicznej, a może protetycznej?

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami

Call Now Button