Lekarze stomatolodzy

dobry stomatolog warszawa

Klinika dentystyczna
Warszawa Wola

dentysta warszawa marcin tłuczewicz

Lekarz dentysta Marcin Tłuczewicz

Specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji w Polsce i na świecie. Autor publikacji naukowych z zakresu implantologii stomatologicznej. Lekarz stomatolog z bogatym doświadczeniem klinicznym. Do swojej pracy wdraża najnowocześniejsze metody pracy z pacjentem stosowane w klinikach na światowym poziomie. Biegle posługuje się językiem angielskim. W klinice dentystycznej TD Studio w Warszawie zajmuje się endodoncją, stomatologią estetyczną, protetyką w oparciu o techniki komputerowe, zaburzeniami stawu skroniowo- żuchwowego.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia. – Prof. Dr hab. N.med. Jan Pietruski
  • Master Level Plan&Bite – lek.dent. Łukasz Lassmann
  • Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna dla przyzębia metoda własna. Intensywny kurs II stopnia – dr n.med. Krystian Owczarczak
  • Implanty Straumann: Pro Arch – DDS Sergio Piano
  • Protetyka na implantach – Wojciech Ryncarz, DDS, Msc
  • Licówki Porcelanowe i Kompozytowe. – Dr n.med. Aleksander Maj
  • Bezpośrednie Licówki Kompozytowe – dr n.med. Maciej Żarow
  • Implantoprotetyka stomatologiczna – podstawy teoretyczne oraz chirurgiczne i protetyczne procedury zabiegowe – Katedra Protetyki Stomatologicznej – dr hab.n.med. Piotr Majewski
stomatolog warszawa

Lekarz dentysta Karolina Kielska-Tłuczewicz

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo- Twarzowej oraz International Team for Implantology.

Uczestniczka staży zagraniczych w Stanach Zjednoczonych, Turcji i Czechach. Pasjonatka nowoczesnej chirurgii stomatologicznej i implantologii, we współpracy z mężem uwielbia przywracać pacjentom utracony uśmiech.

stomatolog bartłomiej banaś

Lekarz dentysta Bartłomiej Banaś

Specjalista endodonta

Absolwent wydziału lekarsko- dentystycznego Poznańskiego Uniwesytetu Medycznego.

Jako dentysta, z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie, dr Banaś zawsze zwraca uwagę na to, że zdrowy i piękny uśmiech jest kluczem do sukcesu w wielu aspektach naszego życia. Prowadząc i kontynuując pacjentów przez lata można niejednokrotnie zauważyć jak wielki ma to wpływ na zmiany w naszym życiu i osiąganie wymiernych korzyści.

Celem doktora jest stworzenie długotrwałej i lojalnej współpracy z pacjentem. Jako perfekcjonista kładzie nacisk na profilaktykę i diagnostykę każdej osoby. Zdaje sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest zawsze profilaktyka i skrupulatne prowadzenie pacjenta. Nieustannie poszerza swoje horyzonty aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i kongresach.

Dr Banaś specjalizuje się w: leczeniu kanałowym (endodontycznym) pod mikroskopem, protetyką, stomatologią zachowawczą.

higienistka stomatologiczna warszawa

Monika Buczko

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higienistka stomatologiczna.

Posiada 6-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów higienizacji zębów. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na komfort pacjenta. Jej priorytetem jest, aby każdy pacjent opuszczał gabinet zadowolony i bez obaw przed kolejną wizytą.

Nasza higienistka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Doskonale rozumie, że zabiegi stomatologiczne mogą być stresujące dla niektórych osób, dlatego stara się stworzyć przyjazną atmosferę, w której pacjenci czują się bezpiecznie. Działa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby zapewnić najwyższą jakość opieki stomatologicznej.

Dzięki swojemu doświadczeniu przeprowadza zabiegi, takie jak oczyszczanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, polerowanie i aplikowanie fluorku, a także rozjaśnianie bądź wybielanie zębów.

Po zabiegach każdy Pacjent dostaje spersonalizowane porady dotyczące higieny jamy ustnej. Dodatkowo, edukuje pacjentów na temat znaczenia profilaktyki i prawidłowej pielęgnacji zębów.

Call Now Button