Lekarze stomatolodzy

dobry stomatolog warszawa

Klinika dentystyczna
Warszawa Wola

dentysta warszawa marcin tłuczewicz

Lekarz dentysta Marcin Tłuczewicz

Specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent wydziału lekarsko- dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 roku uzyskał stypendium naukowe na staż zagraniczny w Selcuk University w Turcji. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji w Polsce i na świecie. Autor publikacji naukowych z zakresu implantologii stomatologicznej. Lekarz stomatolog z bogatym doświadczeniem klinicznym. Do swojej pracy wdraża najnowocześniejsze metody pracy z pacjentem stosowane w klinikach na światowym poziomie. Biegle posługuje się językiem angielskim. W klinice dentystycznej TD Studio w Warszawie zajmuje się endodoncją, stomatologią estetyczną, protetyką w oparciu o techniki komputerowe, zaburzeniami stawu skroniowo- żuchwowego.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia. – Prof. Dr hab. N.med. Jan Pietruski
  • Master Level Plan&Bite – lek.dent. Łukasz Lassmann
  • Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna dla przyzębia metoda własna. Intensywny kurs II stopnia – dr n.med. Krystian Owczarczak
  • Implanty Straumann: Pro Arch – DDS Sergio Piano
  • Protetyka na implantach – Wojciech Ryncarz, DDS, Msc
  • Licówki Porcelanowe i Kompozytowe. – Dr n.med. Aleksander Maj
  • Bezpośrednie Licówki Kompozytowe – dr n.med. Maciej Żarow
  • Implantoprotetyka stomatologiczna – podstawy teoretyczne oraz chirurgiczne i protetyczne procedury zabiegowe – Katedra Protetyki Stomatologicznej – dr hab.n.med. Piotr Majewski
stomatolog warszawa

Lekarz dentysta Karolina Kielska-Tłuczewicz

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo- Twarzowej oraz International Team for Implantology.

Uczestniczka staży zagraniczych w Stanach Zjednoczonych, Turcji i Czechach. Pasjonatka nowoczesnej chirurgii stomatologicznej i implantologii, we współpracy z mężem uwielbia przywracać pacjentom utracony uśmiech.

stomatolog bartłomiej banaś

Lekarz dentysta Bartłomiej Banaś

Specjalista endodonta

Absolwent wydziału lekarsko- dentystycznego Poznańskiego Uniwesytetu Medycznego.

Jako dentysta, z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie, dr Banaś zawsze zwraca uwagę na to, że zdrowy i piękny uśmiech jest kluczem do sukcesu w wielu aspektach naszego życia. Prowadząc i kontynuując pacjentów przez lata można niejednokrotnie zauważyć jak wielki ma to wpływ na zmiany w naszym życiu i osiąganie wymiernych korzyści.

Celem doktora jest stworzenie długotrwałej i lojalnej współpracy z pacjentem. Jako perfekcjonista kładzie nacisk na profilaktykę i diagnostykę każdej osoby. Zdaje sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest zawsze profilaktyka i skrupulatne prowadzenie pacjenta. Nieustannie poszerza swoje horyzonty aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i kongresach.

Dr Banaś specjalizuje się w: leczeniu kanałowym (endodontycznym) pod mikroskopem, protetyką, stomatologią zachowawczą.