Dentysta Warszawa Wola

gabinet dentystyczny warszawa

Gabinet dentystyczny Warszawa

Stomatologia w Warszawie – Wola, Centrum, Śródmieście

Zdrowy i biały uśmiech to marzenie wielu osób. Wpływ na to ma przede wszystkim pierwszoplanowa rola jaką odgrywa uśmiech w kontaktach z innymi ludźmi. Wartość pięknego uzębienia jest nieoceniona. Nie tylko poprawia estetykę i wygląd ale dodaje nam również poczucia wartości. Dlatego coraz więcej osób oprócz codziennej pielęgnacji, do której należy szczotkowanie zębów oraz używanie nici dentystycznych, chętnie korzysta z wizyt w TD Studio – gabinet dentystyczny Warszawa. Co więcej bywa również tak, że w niektórych przypadkach interwencja dentystyczna jest niewystarczająca lub zbyt za późna. Dodatkowo pomóc pacjentowi mogą wtedy wyłącznie lekarze stomatolodzy zajmujący się chirurgią stomatologiczną i protetyką. Dlatego nasz gabinet dentystyczny, z uwagi na wykonywane specjalizacje, może pozwolić sobie na kompleksowe podejście do indywidualnego przypadku u każdego pacjenta w szczególności u osób dorosłych

Stomatolog Warszawa Wola

Nasz gabinet dentystyczny Warszawa Wola TD Studio, zajmuje się implantologią, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Zabiegi jakie przeprowadza chirurg stomatolog obejmują całą jamę ustną. Do charakterystycznych i najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych należą:

  • chirurgiczne usuwanie zębów mądrości,
  • usuwanie zębów zatrzymanych (dłutowanie zęba zatrzymanego),
  • czynności wspierające protetykę i implantację,
  • pomoc w przypadku bólu, spowodowanego nieprawidłowym połączeniem kości i mięśni twarzoczaszki,
  • ekstrakcja zębów,
  • regeneracja kości,
  • resekcja wierzchołka korzenia,
  • autotransplantację zębów.

Wiele osób zmaga się z brakiem uzębienia np. w wyniku wypadku, zdarzeń losowych, zaniedbania, powikłań, braku leczenia stomatologicznego.  Profesjonalna pomoc protetyka stomatologiczna obejmuje wszystkie zmiany powstałe na skutek braku uzębienia. Wszystkie ubytki zębów mają negatywny wpływ nie tylko na estetyczny uśmiech, ale także na stan zdrowia  pacjenta.

Gabinet stomatologiczny Warszawa

Każdy pacjent odczuwający nagły ból zęba (pacjent z bólem zęba), może zgłosić się do naszego gabinetu dentystycznego TD Studio Warszawa Wola. Zapewniamy pilną pomoc stomatologiczną pacjentom z bólem zęba w nagłych przypadkach stomatologicznych, które nie powinny czekać i wymagają pilnej interwencji chirurga stomatologicznego.

W szczególności przyjmujemy pacjentów z okolicy naszego gabinetu z ul. Giełdowa, Siedmiogrodzka, Wolska, Skierniewicka, Rogalińska, Kasprzaka, Dorożkarska, Karolkowa, Przyokopowa, Grzybowska, Jaktorowska, Towarowa, Prosta, Łucka, Wronia, Korczaka, Laskowa, Szarych Szeregów, Zegadłowisza.

Rejestracja działa od poniedziałku do piątku 
w godzinach od 8-19:00 
i w soboty od 9:00- 18:00
.

Wizyta pacjenta nie wymaga skierowania oraz dokumentacji medycznej. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy stomatologicznej, skontaktuj się z nami. Być może nie będzie konieczna wizyta w gabinecie dentystycznym, a jedynie wystarczy konsultacja telefoniczna.

Zapraszamy pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, z najbliższych okolic gabinetu dentystycznego,
Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Śródmieście oraz sąsiadujących dzielnic.

 
 

Potrzebujesz konsultacji stomatologicznej,
implantologicznej, a może protetycznej?

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami

Call Now Button