Pierwsza pomoc dentysty w Warszawie

pogotowie stomatologiczne warszawa wola

Pogotowie stomatologiczne Warszawa Wola

Doraźna pomoc dentystyczna

Pogotowie stomatologiczne to usługa, którą świadczymy pacjentom w nagłych wypadkach jak ból zęba, stany zapalne, złamany ząb, wyrastający ząb. Skorzystać mogą z niej wszyscy pacjenci, którzy borykają się z kłopotami w jamie ustnej oraz wymagają natychmiastowej pomocy specjalisty stomatologa lub chirurga stomatologa. Dodatkowo oprócz wizyty w gabinecie dentystycznym, oferujemy także telefoniczną konsultację stomatologiczną. Jest ona korzystna w wypadku: pojawiającego się bólu zęba, krwawienia dziąseł lub udzielenia pomocy w momencie, gdy wypadnie plomba. To doskonały sposób na ból zęba i pierwsza najważniejsza pomoc w nagłych wypadkach.

Pomoc stomatologa w nagłych przypadkach

Pogotowie dentystyczne (pogotowie stomatologiczne) to natychmiastowa pomoc lekarska, dostępna w krytycznych wypadkach. Mogą z niej korzystać wszyscy, którzy potrzebują natychmiastowej wizyty u stomatologa, a odczuwane przypadłości utrudniają czekanie na tradycyjną konsultację dentystyczną. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i opisać swój problem. Być może okaże się, że wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie konieczna, a jedynie porada przez telefon stomatologa specjalisty wystarczy.

Kiedy skorzystać z pierwszej pomocy dentysty?

Do pogotowia stomatologicznego można zgłosić się w takich przypadkach jak:

  • bolący ząb – leczenie kanałowe – zgorzel – martwica miazgi,
  • ból zęba – ząb mocno zniszczony – ekstrakcja usunięcie.
  • wyrzynających się ząb mądrości – stan zapalny przy ósemce,
  • ekstrakcja zęba zatrzymanego,
  • złamany ząb – konsultacja protetyczna – ewentualne leczenie kanałowe lub implant.

 

Rejestracja na pogotowie stomatologiczne 
jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-19:00
i w soboty od 9:00- 18:00
.

 

Na wizytę w pogotowiu stomatologicznym nie potrzebujemy skierowania ani historii chorobowej. Najczęściej pacjentami pogotowia dentystycznego są osoby dorosłe i niekiedy dzieci. Jeśli chodzi o zęby mleczne to są zwłaszcza narażone na próchnicę, natomiast mali pacjenci w odmienny sposób czują dyskomfort i odczuwają ból zęba.

Pogotowie stomatologiczne może odmówić wykonania leczenia, jeżeli symptomy nie wyglądają na niespodziewany przypadek i interwencję chirurga stomatologa. Najczęściej przyjmujemy w naszym gabinecie stomatologicznym pacjentów Giełdowa, Siedmiogrodzka, Wolska, Skierniewicka, Rogalińska, Kasprzaka, Dorożkarska, Karolkowa, Przyokopowa, Grzybowska, Jaktorowska, Towarowa, Prosta, Łucka, Wronia, Korczaka, Laskowa, Szarych Szeregów, Zegadłowisza

Zapraszamy pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, z najbliższych okolic gabinetu,
czyli Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Śródmieście oraz sąsiadujących dzielnic.

Potrzebujesz konsultacji stomatologicznej,
implantologicznej, a może protetycznej?

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami

Call Now Button