Wybielanie martwego zęba

wybielanie martwego zębaprofesjonalne wybielanie martwego zęba

Wybielanie Walking Bleach

Wiek: 35
Płeć: kobieta
Czas leczenia: w trakcie


Problem dentystyczny

W przypadku zęba przedniego siecznego, który został poddany leczeniu kanałowemu, pojawił się niekorzystny efekt związany z brakiem dostępu organizmu do dostatecznego odżywiania zęba. Ta sytuacja przyczyniła się do zmiany koloru samego zęba. W szczególności problem ten jest widoczny w obszarze zębów przednich, gdzie estetyka ma szczególne znaczenie.

Leczenie stomatologiczne

W celu przywrócenia naturalnej i estetycznej barwy zęba zdecydowano się na przeprowadzenie wybielania endodontycznego, a konkretnie zastosowano metodę Walking Bleach. W ramach tego procesu, preparat wybielający zostaje umieszczony wewnątrz zęba i pozostawiony na pewien czasu, co umożliwia skuteczne przeniknięcie do struktury zęba i usunięcie zmiany koloru.

Efekty były zauważalne już po zaledwie jednym tygodniu od rozpoczęcia procedury wybielania. Ząb odzyskał swoją naturalną, atrakcyjną barwę, co przyczyniło się do poprawy wyglądu ogólnego uśmiechu pacjenta. 

Podkreślamy, że każdy przypadek jest wyjątkowy, a końcowy wynik zależy od wielu różnorodnych czynników. Dlatego nie można oczekiwać, że efekt leczenia będzie taki sam dla wszystkich.

Call Now Button