Wstawianie implantów

wstawienie implantu warszawa

Wstawienie implantu Warszawa

Implantologia Warszawa Wola, Centrum, Śródmieście

Niestety dzisiaj coraz więcej młodych osób ma problem z brakami w uzębieniu. To problem zarówno zdrowotny, jak i estetyczny. Zęby nie tylko mogą mieć pozytywny wpływ na czyjś wygląd, ale odgrywają ważną rolę w rozdrabnianiu pokarmu. Dlatego tak istotne jest uzupełnienie braków w uzębieniu, gdy zaczną one utrudniać życie. Jedną z możliwości – bardzo nowoczesną i dającą świetny efekt – są implanty zębowe, czyli wstawienie implantu stomatologicznego.

Wstawienie nowego zęba Warszawa

Kiedy wskazany jest implant?
Jak się go wczepia?

Najprościej rzecz ujmując: implant wskazany jest, gdy nie ma innej, porównywalnie identycznie dobrej metody uzupełnienia braku w uzębieniu. Jeśli nie można zastosować mostu opierającego się o sąsiednie zęby z racji ich stanu.

Wszczepienie implantu odbywa się w znieczuleniu miejscowym. A to oznacza, że pacjent nie odczuwa bólu podczas trwania całego zabiegu. A na czym ów zabieg polega? Po rozpoczęciu działania znieczulenia, lekarz nacina dziąsło i nawierca kość. Kolejny krok to umieszczenie implantu w odpowiednim miejscu. Następnie lekarz zaszywa ranę. Celem zachowania precyzji, osoba wykonująca zabieg korzysta ze specjalnego mikroskopu. Całość trwa plus minut pół godziny.

Bez bólu i strachu
– efekt na całe życie

Dzięki postępowi w stomatologii, proces wszczepiania implantu stał się szybki, bezbolesny, a zarazem bardzo dokładny. Natomiast efekt jest trwały i może wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat, jeśli dana osoba dba o swoją jamę ustną. Co to oznacza? Wygodę, zdrowie i ładny uśmiech w efekcie trwającego pół godziny zabiegu. Trzeba jednak pamiętać, że samo wstawienie implantu poprzedza przynajmniej jedna wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz przeprowadza wywiad oraz daje wskazania, jak przygotować się do zabiegu.

Zapraszamy pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, z najbliższych okolic gabinetu,
czyli Warszawa Wola, Warszawa Centrum, Śródmieście oraz sąsiadujących dzielnic.

Poznaj cennik
naszych usług stomatologicznych

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami