Wstawienie implantu Warszawa

wstawienie implantu warszawa

Wstawianie implantów zębów

Wstawienie zęba Warszawa Wola, Centrum, Śródmieście

Niestety dzisiaj coraz więcej młodych osób ma problem z brakami w uzębieniu. To problem zarówno zdrowotny, jak i estetyczny. Zęby nie tylko mogą mieć pozytywny wpływ na czyjś wygląd ponieważ dają estetykę twarzy, ale odgrywają ważną rolę w gryzieniu, przeżuwaniu, rozdrabnianiu pokarmu, wyraźnym mówieniu, dają poczucie pewności siebie. Dlatego tak istotne jest uzupełnienie braków w uzębieniu, gdy zaczną one utrudniać życie. Jedną z możliwości – bardzo nowoczesną i dającą świetny efekt – są implanty zębowe, czyli bezbolesne i szybkie wstawienie implantu stomatologicznego.

Wstawienie nowego zęba Warszawa

Kiedy wstawia się implant zęba?

Najprościej rzecz ujmując: implant wskazany jest, gdy nie ma innej, porównywalnie identycznie dobrej metody uzupełnienia braku w uzębieniu. Jeśli nie można zastosować mostu opierającego się o sąsiednie zęby z racji ich stanu.

Bezbolesne wszczepienie implantu zęba odbywa się w znieczuleniu miejscowym. A to oznacza, że pacjent nie odczuwa bólu podczas trwania całego zabiegu. A na czym zabieg implantacji polega? Po rozpoczęciu działania znieczulenia, lekarz implantolog nacina dziąsło i nawierca kość. Kolejny krok to umieszczenie implantu w odpowiednim miejscu. Następnie lekarz stomatolog zaszywa ranę. Celem zachowania precyzji, osoba wykonująca zabieg korzysta ze specjalnego mikroskopu. Całość trwa około pół godziny.

Jak się wszczepia implant zębowy

Dzięki postępowi w stomatologii, proces wszczepiania implantu stał się szybki, bezbolesny, a zarazem bardzo dokładny. Natomiast efekt jest trwały i może wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat, jeśli dana osoba dba o swoją jamę ustną. Co to oznacza? Wygodę, zdrowie i ładny uśmiech w efekcie trwającego pół godziny zabiegu. Trzeba jednak pamiętać, że samo wstawienie implantu zębowego poprzedza przynajmniej jedna wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz implantolog przeprowadza wywiad oraz daje wskazania, jak przygotować się do zabiegu operacji wstawienia utraconego zęba.

Nasz gabinet stomatologiczny TD Studio Warszawa Wola, Centrum, Śródmieście realizuje zabiegi implantologiczne, wstawianie nowego zęba, uzupełnienia braków w uzębieniu u dorosłych pacjentów i dzieci. Bardzo dobra lokalizacja naszego Gabinetu dentystycznego w centrum miasta Warszawy sprawia że mamy najwięcej pacjentów z okolic ul. Giełdowej, Siedmiogrodzkiej, Wolskiej, Skierniewickiej, Kasprzaka, Dorożkarskiej, Karolkowej, Przyokopowej, Grzybowskiej, Jaktorowskiej, Towarowej, Prostej, Łuckiej, Wroniej, Laskowej, Szarych Szeregów, Zegadłowisza.

Przyjmujemy wszystkich pacjentów pod warunkiem umówienia wcześniejszej wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym TD Studio telefonicznie lub osobiście.

 

Potrzebujesz konsultacji stomatologicznej,
implantologicznej, a może protetycznej?

Przejrzyj dział FAQ
z najczęściej zadawanymi
pytaniami

Call Now Button